SK
Zavolajte nám 041-763 18 61

Čo je tooway.sk?

Na webovej stránke tooway.sk môžete nájsť všetky informácie týkajúce sa satelitného internetu tooway™.

Služba tooway™ ponúka ekonomické a okamžité riešenia pre používateľov, ktorí chcú využívať rýchly internet hneď, bez ohľadu na to, kde bývajú. Tooway™, ktorý prevádzkuje spoločnosť Eutelsat Broadband na satelite EUTELSAT KA-SAT, môže súkromným osobám ponúknuť permanentne dostupný veľmi rýchly internet cez satelit. Vybavenie používateľa zahŕňa malú parabolickú anténu a modem pripojený k PC alebo Mac.

Služba tooway™ je dostupná v niekoľkých balíkoch, aby spĺňala individuálne potreby užívateľov. Na stránke „Simulátor tooway“ môžete zodpovedaním otázok týkajúcich sa používania internetu za niekoľko sekúnd odhadnúť vaše potreby a zároveň si vybrať spomedzi rôznych ponúkaných balíkov ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Služba tooway™ je dostupná prostredníctvom siete našich autorizovaných distribútorov. Ak si želáte predplatiť službu tooway, môžete:

  • Kontaktovať obchodné oddelenie tooway.sk alebo požiadať, aby vás dané oddelenie kontaktovalo a poradiť sa s odborníkom v oblasti rýchleho satelitného internetu. Pomôže vám pri výbere balíka a distribútora, aby ste si predplatné vybavili čo najlepšie. Následne vás bude kontaktovať distribútor, aby s vami uzatvoril zmluvu o predplatnom a prípadne nainštaloval zariadenie.
  • Kontaktovať nášho distribútora a vybrať si predplatné priamo u neho.

Rýchly

Vysokorýchlostný internet priamo u vás

Pre všetkých

Rôzne cenové ponuky pre všetkých

Všade

Dostupný všade na Slovensku, kdekoľvek bývate

Jednoduchý

Stačí pripojiť satelitný modem k počítaču!

Riešenie Eutelsat