SK
Zavolajte nám 041-763 18 61

Satelit Eutelsat

Vďaka svojim 34 satelitom, ktoré pokrývajú celú Európu, Blízky východ, Afriku a Áziu, ako aj veľkú oblasť Ázie-Tichomoria a americký kontinent, je spoločnosť Eutelsat Communications (Euronext Paríž: ETL, kód ISIN: FR0010221234) jedným z troch najväčších svetových operátorov z hľadiska príjmov.

Ku 31. marcu 2013 zabezpečovali satelity spoločnosti Eutelsat vysielanie 4 600 televíznych staníc pre viac ako 200 miliónov domácností v Európe, na Blízkom východe a v Afrike.

Satelity spoločnosti Eutelsat poskytujú aj širokú škálu rýchlych telekomunikačných služieb pre pevné linky a mobilné telefóny a rozširovanie dát pre profesionálne video siete a podnikové siete.

Eutelsat Broadband, divízia spoločnosti Eutelsat, sa opiera o zdroje, ktoré poskytuje pásmo KA satelitu KA-SAT, prvého viaczväzkového veľkoobjemového satelitu v Európe.

Tento satelit ponúka domácnostiam, podnikom, administratíve a profesionálom v oblastiach málo dostupných alebo nedostupných pre rýchly internet, satelitné pripojenie k internetu – všade v Európe a vo veľkých oblastiach Stredozemia.

Spoločnosť Eutelsat, so sídlom v Paríži, zamestnáva vo svojich pobočkách, 780 pracovníkov, ktorí pochádzajú z 30 krajín.

Rýchly

Vysokorýchlostný internet priamo u vás

Pre všetkých

Rôzne cenové ponuky pre všetkých

Všade

Dostupný všade na Slovensku, kdekoľvek bývate

Jednoduchý

Stačí pripojiť satelitný modem k počítaču!

Riešenie Eutelsat