SK
Zavolajte nám 041-763 18 61

Tooway

PREČO SATELITNÝ INTERNET?

Internet cez satelit od Tooway:

Je rýchly

S rýchlosťou sťahovania dát 22 Mbps a posielania dát 6 Mbps Vám Tooway dáva možnosť vysokorýchlostného pripojenia na internet. Je charakterizovaný svojou kapacitou prenášať dáta, zvuk, reč a obrázky. Vysoká rýchlosť je synonymom užívateľsky príjemnej skúsenosti. Dovolí vám rýchle a jednoduché využívanie služieb internetu: email, výmena dokumentov, chat, web kamery, surfovanie, online nákupy, banking, prezeranie fotiek a filmov, klipov alebo TV programov.

 

Je všade

Vďaka satelitnej technológii nepotrebujete fixné siete. Tým pádom je Tooway satelitný internet k dispozícii na celom území Slovenska. Kdekoľvek ste, na horách, na dedine, na mieste kde je slabý internetový signál, Tooway Vám môže poskytnúť kvalitné pripojenie na internet. Potrebujete internet na chatu alebo chalupu? Internet cez satelit je pre vás skvelé riešenie.

 

Je to jednoduché

Na inštaláciu Tooway satelitného internetu nepotrebujete žiadnu pevnú telefónnu linku alebo dodatočný softvér. Satelitná anténa a modem je všetko čo potrebujete, aby ste sa pripojili na web. Internet od Tooway môžete nainštalovať sami, alebo s pomocou externého inštalatéra.

 

Je spoľahlivý

Tooway je internet cez satelit poskytovaný spoločnosťou Eutelsat, ktorá je svetovým lídrom v oblasti satelitných telekomunikácií. Viac než 190 000 našich spokojných zákazníkov satelitného internetu je toho dôkazom.

 

NÁŠ SATELIT

KA-SAT satelit poskytuje satelitný internet v Európe, vrátane Not Spot oblastí bez pokrytia fixným internetom, ako ADSL a s vysokou úrovňou spoľahlivosti, kvality, bezpečnosti a dostupnosti služby.

KA-SAT je prvý Európsky satelit určený výhradne pre poskytovanie internetu.

Poskytuje pripojenie na internet cez satelit s rýchlosťou sťahovania dát 22 Mbps a posielania dát 6 Mbps. Satelitný internet je ideálne riešenie pre domácnosti bez infraštruktúry na pripojenie internetu, bez ohľadu na geografickú lokalitu. Vďaka Tooway je teraz internet dostupný kdekoľvek na Slovensku.

 

NEVÁHAJTE A VYBERTE SI SVOJ INTERNET CEZ SATELIT

Vyberte si balík satelitného internetu, ktorý najlepšie vystihuje vaše potreby. Naši špecialisti vám radi poradia a poskytnú všetky detaily pre uskutočnenie objednávky.

 

*Mbps : Megabit za sekundu je jednotka miery teoretickej rýchlosti dát medzi sieťou internet a počítačom. Predstavuje počet informačných jednotiek ( bitov ) prenášaných v jednej sekunde je meraná v miliónoch ( Mbps )

Rýchly

Vysokorýchlostný internet priamo u vás

Pre všetkých

Rôzne cenové ponuky pre všetkých

Všade

Dostupný všade na Slovensku, kdekoľvek bývate

Jednoduchý

Stačí pripojiť satelitný modem k počítaču!

Riešenie Eutelsat