SK
Zavolajte nám 041-763 18 61

VŠETKY NÁZORY

O TOOWAY

Jana „Neverila som tomu!“

- 8 /10

Skutočne som pochybovala o tom, že budem mať prístup na net, pretože žijem v tak uzatvorenej doline, že okolité hory sú bariérou pre vlny. Ale s tooway to funguje! Som nadšená!

Marek „Dajte si nainštalovať anténu profíkom“

- 7 /10

Som veľmi spokojný s mojím balíkom v Tooway, ale odporúčam, aby ste si dali nainštalovať anténu profesionálom, pretože nastavovanie na satelit je naozaj veľmi jemné.

Pavko64 „Skutočne vysoká rýchlosť“

- 9 /10

Kúpil som si balík tooway, aby som mal zaručenú vysokú rýchlosť a som veľmi spokojný. Časy sťahovania, ktoré uvádza Tooway, sú dodržané. Okrem víkendu, keď mi sťahovanie filmov trvá predsa len dlhšie ako cez týždeň.

Peter Ďurčo „Anténa je veľmi nenápadná“

- 8 /10

Čakal som, že anténa bude veľké hebedo, ktoré bude trochu špatiť môj dom, ale nie je to tak, je veľmi nenápadná. A príjem je veľmi dobrý. Super! Vďaka tooway.

Lukáč35 „Odpovede na všetky moje otázky“

- 9 /10

Keďže tooway nie je ako značka známe, položil som predajcovi hromadu otázok, aby som videl, či sa v tom chlapík vyzná a či je to profi záležitosť. Dostal som jasné a pravdivé odpovede. Svoj tovar nevychvaľujú do neba a to je dobré. Kúpil som si balík ... a nateraz to ide dobre. Perfekt.

Napíšte svoj názor

Rýchly

Vysokorýchlostný internet priamo u vás

Pre všetkých

Rôzne cenové ponuky pre všetkých

Všade

Dostupný všade na Slovensku, kdekoľvek bývate

Jednoduchý

Stačí pripojiť satelitný modem k počítaču!

Riešenie Eutelsat