SK
Zavolajte nám 041-763 18 61

tooway, spoľahlivý vysokorýchlostný internet s pokrytím všade na Slovensku

Tooway open Max

Satelitný internet pre Vaše spojenie so svetom

Tooway open Max
Viac informácií o našich akciách

Rýchlosť 20 Mbps* pre stahovanie dát

Rýchlosť 6 Mbps pre posielanie dát

Surfujte plnou rýchlosťou do 80 GB.

Potom sa maximálna rýchlosť zníži na 3 Mbps pre sťahovanie a 1 Mbps pre posielanie dát.

Objednať
Tooway open max

SATELITNÁ SADA

Pre informácie ohľadom ceny za satelitnú sadu kontaktujte nášho distribútora.

Predstavujeme Vám satelitnú sadu Tooway, najmodernejšie riešenie pre satelitný internet, ktoré ponúka :

  • Rýchlosť do 22 Mbps pre príjem dát a do 6 Mbps pre posielanie dát
  • Malé rozmery parabolickej antény
  • Nový typ modemu

Možnosti nákupu satelitnej sady :

  • Pre cenovú ponuku kontaktujte nášho distribútora

Satelitnú sadu si môžete nainštalovať sami podľa priloženého návodu, alebo Vám ju nainštaluje autorizovaný inštalatér po dohode s naším distribútorom.

*Reálna maximálna rýchlosť internetu závisí na balíku produktov , ktorý si z našej ponuky zvolíte.

** Bezplatný prenájom sady navždy ( pôvodná cena 5 EUR ) / platí len v prípade zmluvnej viazanosti 24 mesiacov

Potrebujete viac než jednu IP adresu?

Pridajte si verejnú statickú IP adresu
k vášmu pripojeniu a využívajte tooway
na vlastné riešenia.

Júlia, Tomáš a ich dcéra Alenka, mladá školáčka, z Trstenej na Orave

Júlia, Tomáš a ich dcéra Alenka, mladá školáčka, z Trstenej na Orave

Bývanie a život na vidieku nie je vždy jednoduchý. Napríklad musíme dopraviť našu dcéru do školy každý deň, ktorá je vzdialená pätnásť kilometrov. Máme málo možností na zábavu a málo príložítostí pre naše deti, aby sa mohli ďalej rozvíjať. Tooway Internet je pre nás ako okno do sveta, a to je skutočné plus pre vzdelávanie nás a našich detí. Raz naša dcéra získala výbornú známku za umeleckú prezentáciu, pretože mohla v podstate “virtuálne navštíviť „ niekoľko múzeí vo Francúzsku, Taliansku a v Spojených štátoch. Je pripojená cez email takmer každý deň so svojím nemeckým priateľom v Berlíne ,s ktorým si dopisuje, príde k nám tento rok na návštevu v lete. Môj manžel a ja sme začali študovať nemčinu vďaka internetu , kde využívame nemecké interaktívne kurzy. Internet znamená prístup k znalostiam. Kto môže dnes pracovať a žiť bez Internetu?

Rýchlosť v špičke
Maximálna rýchlosť vyjadrená v Mbps. Táto rýchlosť sa môže v čase meniť a môže byť nižšia hlavne v prípade vysokej celkovej prevádzky.

Prioritné dáta
Prioritné dáta: do 80 GB. Objem dát , ktoré sú k dispozícii užívateľovi každý mesiac pri zachovaní maximálnej rýchlosti v špičke (vyjadrené v gigabajtoch, posielanie plus prijímanie dát).Viac informácií

tooway sada
Na využívanie tejto služby potrebujete satelitnú súpravu podporujúcu satelit Eutelsat KA-SAT 9° East. Satelitnú súpravu si môžete zakúpiť alebo prenajať pri zakúpení služby. V prípade prenájmu súprava zostáva výlučným vlastníctvom spoločnosti Eutelsat.

Platba
Pozrite si podmienky, ktoré uplatňujú naši autorizovaní distribútori.

VOIP telefónia
Naši autorizovaní distribútori môžu ponúkať telefónne služby pomocou VoIP (Voice over Internet Protocol) prostredníctvom pripojenia tooway. Informácie o cenách nájdete v špeciálnych podmienkach každého distribútora.

Ceny
Uvádzacia cena sa sa uvádza vrátane DPH, ak nie je uvedené inak. V sieti našich autorizovaných distribútorov si môžete vybrať službu tooway, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám. Ceny uvedené na tejto webovej lokalite sú stanovené na základe informácií o trhových cenách stanovených jednotlivými distribútormi. Presné ceny vám poskytne obchodné oddelenie tejto webovej lokality tooway (ak existuje) alebo sa obráťte na miestneho distribútora (zoznam distribútorov je dostupný na stránke „Naši distribútori“).

Znížená rýchlosť v špičke
Keď objem Prioritných dát (GB) priradených k vášmu mesačnému pušálu spotrebujete ( dáta celkom = upload plus download ), rýchlosť internetu bude znížená na rýchlosť download do 3 Mbps a upload do 1 Mbps, až do začiatku Vášho ďalšieho fakturačného obdobia. V každom prípade Znížená rýchlosť v špičke nie je garantovaná a je v danej chvíli najlepšia možná ( presné rýchlosti sa môžu v závislosti na čase meniť podľa provádzky siete, vašej geografickej lokality, užívatelia siete ktorý nadmerne používajú dáta môžu mať nižsiu rýchlosť.

Hranica objemu dát pre upload
V prípade spotreby viac ako 16 GB dát pre upload sa maximálna rýchlosť v špičke zníži na úroveň do 1 Mbps ( je to v danej chvíli najlepšia možná rýchlosť, nie je garantovaná ).

Nočná zóna
Od 1 do 6 hodiny rána ( miestneho času ) všetky spotrebúvané dáta nie su merané pri najvyššej možnej rýchlosti.

Politika správy siete
Aby bolo možné každému distribútorovi ponúknuť „spravodlivý“ podiel z kapacity siete, uplatňujú sa pravidlá na správu prenosov, ktorých cieľom je predísť tomu, aby si akýkoľvek predplatiteľ nárokoval neúmerné požiadavky na zdroje siete. Niektoré z týchto pravidiel sa uplatňujú iba v prípade preťaženej siete a iné zasa vo všeobecnejšom meradle. V danom období sa budú pravidlá správy preťaženej siete aplikovať v prvom rade na predplatiteľov, ktorí už využili viac ako 50 % svojho predplateného objemu (napríklad 40 GB), aby sa pri správe prenosov minimalizoval negatívny dopad na používateľa.

Zobraziť všetky podmienky tu

Rýchly

Vysokorýchlostný internet priamo u vás

Pre všetkých

Rôzne cenové ponuky pre všetkých

Všade

Dostupný všade na Slovensku, kdekoľvek bývate

Jednoduchý

Stačí pripojiť satelitný modem k počítaču!

Riešenie Eutelsat